Wsparcie Pedagoga i Psychologa

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju i co się z tym wiąże zamkniętą szkołą, ograniczonym kontaktem z nami, chcemy poinformować Was, że nadal służymy Wam swoją pomocą.

Jeśli potrzebujecie fachowej pomocy, kontaktu z nami, porady, szczerej rozmowy – jesteśmy cały czas dostępne pod swoimi adresami mailowymi. Napiszcie do nas:

pedagog szkolny Patrycja Biegańska – Stawicka : bieganska-stawicka.patrycja@sp5malbork.pl

psycholog szkolny Agnieszka Żejmo: zejmo.agnieszka@sp5malbork.pl

Prosimy zadbajcie też w tym czasie o Wasze wzajemne relacje, pobawcie się razem, wyciągnijcie z szafy gry planszowe, ugotujcie coś pysznego, upieczcie ciasto, rozmawiajcie ze sobą, bądźcie ze sobą, to zmniejsza stres, wzmacnia więzi.

Pozdrawiamy

Patrycja Biegańska – Stawicka – pedagog szkolny