Wszystkim jest potrzebny Miś!

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Tego dnia w naszym przedszkolu wszystkie dzieci świętowały jego urodziny i z tej okazji każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego najmilszego misia. Podczas zajęć nie zabrakło układania misiowych puzzli, misiowego ćwiczenia buzi, czytania misiowych bajek, pozowania w misio – budce, ozdabiania misiowych prac, próbowania słodkiego miodu i robienia przesmacznych misiowych kanapek. Przedszkolaki odwiedziły również bibliotekę szkolną  w celu odnalezienia „misiowej literatury”, gdzie miały okazję spotkać różne misie, które ukryły się wśród regałów z książkami. Wspólnie wspominały misiowych bohaterów takich jak :Miś Uszatek, Kubuś Puchatek i Miś Kolargol.