Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Wybory do samorządu

W dniu 23 września odbył się na auli szkolnej I etap wyborów do samorządu uczniowskiego. W tym roku nadano mu tytuł-, „Co z tą piątką?” Ośmiu kandydatów: Agata Jasińska z 6a, Marcin Mejer z 6 a, Jessica Kloskowska z 6 b, Miłosz Wolak z 6 b, Paulina Rogozińska z 6 c, Dominika Pieklik z 6 c, Łukasz Raczyński z 6 d i Czarek Kasprzyk z 6 d, przedstawiło swoje programy wyborcze uczniom klas 4-6.

Spotkanie profesjonalnie poprowadziły – Zuzia Ślusarz i Patrycja Fabiańska z 5 a. Wybór do samorządu to pierwsza lekcja demokracji. O tym, co proponują kandydaci możecie poczytać niżej. Pamiętajcie, aby wziąć aktywny udział w wyborze przewodniczącego. Bądźcie pomysłowi, zmieniajcie naszą szkołę. To także od Was zależy, jaka ona będzie. Kandydatów i prowadzących wspierali mądrymi radami Pan Piotr Kujawa i Pani Ewa Trębas.

[nggallery id=314]