Zwycięzcy Konkursu „Bezpiecznie…”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Urząd Miasta Malborka pt.: „Bezpiecznie korzystam ze środków transportu, które chronią planetę”. Konkurs został zorganizowany w ramach „Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu”. Miło nam poinformować o wynikach konkursu, w którym mamy aż czworo laureatów w kategorii klas I-III i troje w kategorii IV-VIII. Rozdanie nagród zostało zaplanowane na 04.10.2021 o godz. 14:00 w Urzędzie Miasta Malbork. Serdecznie gratulujemy!!! Oto zwycięzcy:

 PRZEDSZKOLE:

II miejsce – Antek Trochimowicz

III miejsce – Alicja Dopierała i Bartosz Jędrycki

 KLASY I-III:

I miejsce – Zofia Mendelson-Maciejak

II miejsce – Amelia Kania i Michał Wiśniewski

III miejsce – Małgorzata Zedlewska

KLASY IV-VIII:

I miejsce – Julia Naklicka

III miejsce – Wojciech Skrzeczkowski i Olivier Konefał