Dnia 28 września 2016 roku odbył się apel klas 1-3, podczas którego uczniowie klas 2e i 3d wystąpili w inscenizacjach. W naszej szkole uczniowie poszczególnych klas prezentują wartości z naszego szkolnego kodeksu. Wartością, która została przedstawiona była odwaga.