Uczniowie klasy 5b na zajęciach z języka polskiego rozmawiali o byciu dobrym człowiekiem. Rozwiązując zadanie na dobry początek zapisywali 3 cechy jakimi chcieliby zostać obdarowani z okazji swoich narodzin. Wśród wymienionych wartości najczęściej pojawiała się – miłość, odwaga i szczęście.
