W styczniu uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody w konkursie plastycznym „Maska”, Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce. W kategorii wiekowej 10-13 lat nagrody odebrali Kinga Parafiniuk i Jakub Grapentyn. Jednocześnie zespół wokalny 'Piąteczki” również wyśpiewał nagrodę festiwalową.

