Dnia 21 maja klasy 6b oraz 6c wybrały się do Elbląga na obchody Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Uczniowie wzięli udział w dwóch warsztatach matematycznych: „Zaczarowany świat wielościanów” oraz „Świat iluzji”. Po raz kolejny można było się przekonać, że najlepiej i najciekawiej uczy się przez zabawę.