Uczniowie naszej szkoły w dniu 29 kwietnia wzięli udział w Konkursie Informatycznym ,,Mistrz Klawiatury 2015 ”. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli Zespołu Szkół nr 2 w Malborku. W konkursie mogli uczestniczyć uczniowie klas 6 z powiatu malborskiego. Zawodników było dwudziestu.
