Dnia 27.11.2015 w klasie 2c odbyła się zabawa andrzejkowa. Przygotowanych było mnóstwo niespodzianek: wróżby andrzejkowe, tańce, konkursy z nagrodami. Oczywiście nie mogło zabraknąć również słodkiego poczęstunku w postaci ciast i babeczek własnoręcznie wykonanych przez nasze mamy.